......Jen klid, nerozčiluj se, nenadávej a říkej si pomalu, je blbej, je blbej, je blbej .......

O zásuvkách, gumě, a Šejkovi, který běhá pro chleba

17. října 2006 v 15:26 | Radushka |  ξ Flower
Pro někoho možná nesmyslné tlachání, ale pro mě další kus života...=D

Včera v půl dvanácté v noci jsem zjistila, že ačkoli se mezi obsah mého pokoje řadí také 15 zásuvek, nenašla jsem v tu chvíli ani jednu, která by byla volná. Nevím, proč, ale včera v noci jsem měla pocit, že prostě za každou cenu musím dát nabít baterku do foťáku a to stůj co stůj. Jak říkám, nenašla jsem ani jednu volnou zásuvku - Do jedné je zapojená televize, na kterou sem koukala, do další zase lampička u postele, pak je tu pár zásuvek k počítači, videu a dalším výdobytkům moderní civilizace, pak tu mám taky prodlužovák jenže na ten je napojená hi-fi věž a po mých zkušenostech, kdy se mi v noci samo od sebe zapnulo rádio na nejvyšší volume a ještě ve stereu, ten prodlužovák radši úplně vytahuju z elektriky. Myslela jsem, že když ho tedy vypojím, budu mít volnou zásuvku, ale někdo se prostě přepočítal a nabíječka k baterce je asi o 2 mm větší, než co se vejde mezi zeď a skříň…

Guma- toť věčné téma. Hlavně pro Adiky. Našla na zemi malej kousíček gumy a hned vyslovila podezření, že to je guma její:
Adiky: "To je moje guma!!!"
If: "Vždyť je to nějakej minikus, to může bejt jakákoliv guma!"
Adiky: "Zajímavý je, že je ze stejnýho materiálu!!!"
Naprosto originálně se Adiky rozhodla zapisovat naše školní hlášky. To mi připoměno spolužáka Jindru, který přednášel svoje dílo o sloh. Měli jsme zadaných 10 slov: kamera, velbloud, popelník, brýle, chléb, tričko, branka, maska, sláma, učebnice a vymyslet na ně nějaké vyprávění.
Jindra vymyslel příběh o nějakém Šejkovi, který běžel asi do 30-tého patra pro chleba a ještě na velbloudovi. Jindra měl vždycky smysl pro humor a styl, jakým on dokázal věci interpretovat je prostě nezapomenutelnej. Ale k tomu vyprávění: toho Šejka tam honili nějací teroristé. To, jak ty teroristy popsal mě prostě dostalo (smích): "…teroristé s vtipnými maskami českých politiků na hlavách…"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jeanuska jeanuska | Web | 19. října 2006 v 10:01 | Reagovat

ha já prvně četla o švejkovi místo o šejkovi :)

2 Radushka Radushka | Web | 19. října 2006 v 17:21 | Reagovat

Když sem se na ten nadpis podívala, taky sem myslela, že je tam napsáno švejk =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.