......Jen klid, nerozčiluj se, nenadávej a říkej si pomalu, je blbej, je blbej, je blbej .......

"Spím" u kamarádky

20. srpna 2006 v 23:20 | Radushka |  ξ I will never forget
...Kamarádka mi nabídla abych u ní ještě spolu s mojí švagrovou přespala přespala. Tenhle nápad se mi zamlouvat a tak sem přijmula.

Na to co se všechno ten den dělo budu vzpomínat jěště hooooodně dlouho.A jenom pro detail nebudu nikoho jmenovat, kdyby se tenhle článek dostal do rukou lidem, kterým se tam dostat nemá.A pokud nechcete, tak to nečtěte. Je to tu hlavně proto, aby se na tenhle úlet dlouho vzpomínalo.

Všechno začalo naší akcičkou na Mostce, kde sme se usadili a popíjeli pivo...Celkem nás bylo 5...Dokud ovšem nepřijela policie České republiky a tak sme se pro jistotu radši vzdálili, aby si nemysleli, že provádíme něco co nesmíme. Po cestě moje švagrová dostala dílčí nápad volat z telefoní budky na linku bezpečí. Po několika neúspěšných pokusech to ovšem vzdala...
Dalším z velmi originálních nápadů bylo v půl jedenáctý uspořádat u Alberta závody v nákupních vozících. Já se nechtěla zúčastnit a tak na mě vybyla příjemná povinnost vše odstartovat. Nikdo nepřišel k úrazu a upřímě byl to zajmavý zážitek :-)
Courali sme, povídali sme a občas sme se někdo zastavili...kdyby nebyla tak velká tma, určitě bychom na to Duálko došli...Duálko sou menší kopečky nad Litoměřicema.
Poté sme se (všech 5) přesunuli ke kamarádce domů. Tam jsme chvíli diskutovali, pak jsme si pustili film a moje švagrová prostě "musela" vyzkoušet ...no radši nic...Asi bych se měla zmínit, že dva z pěti byli naši kamarádi čili kluci :-)...A upřímě sou to moc hodný kluci a nikdy by mě nenapadlo, že zažiju to co sem zažila :-)
Takže švagrová musela zkoušet a tak jí jeden z kamarádů řekl, že jo a tak se připravili a já prý "musela" být svědkem. Mezitim začlo lejt...tak sme se vraceli zpět. 2 z 5 k sobě mají blíž než kamarádi a tak sme byli rozdělený na 2 skupiny po 2 a po 3. Skupina po 3 koukala na 7 trpaslíků a na xXx...Za celou tu akci sme na 7 trpaslíků koukali 2x (v noci)....

Tak zbytek bych ráda dopsala až zejtra protože se chci už KONEČNĚ vyspat. Tak dobrou :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mona mona | Web | 20. srpna 2006 v 23:44 | Reagovat

dobrou:) pernej den:))

2 Hani:-) Hani:-) | 3. března 2008 v 15:14 | Reagovat

hm...docela bláznivej večer

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.